Notice: Undefined index: port in C:\HostingSpaces\smartacademy.ir\smartacademy.ir\wwwroot\includes\defines.php on line 3
 اسمارت اکادمی ایران - پیام سه

#اسمارت_آکادمی #کودکان_امروز_مبتکران_فردا #سوروبان #چرتکه_ژاپنی #Soroban #محاسبات_ذهنی #smartacademyiran

آیا میدانید؟

"تحقیقات نشان میدهد، بطور متوسط ۹۵ درصد از کودکان در طول دوران تحصیل به دلیل تاکید کتب درسی برمباحث مربوط به منطق و استدلال ، فقط از نیم کره چپ مغزشان استفاده می کنند . این در حالی است که نیمکره راست مغز که نیمکره خلاقیت نام دارد و دارای نقشی تعیین کننده در خلاقیت و نو آوری کودکان است بطور کامل و هماهنگ آموزش ندیده و پرورش نمی یابد." ”اسمارت آکادمی به افزایش سطح یادگیری کودکانمان کمک می کند” 

اسمارت آکادمی

روزنامه

 • آخرین اخبار
 • اخبار
 • برگزاری کلاس های آنلاین

  با وجود کرونا و خانه نشینی ، بهترین سرگرمی سودمند برای دانش پذیران ، کلاس های آنلاین اسمارت آکادمی است و تمرین با رهنمای خود. کلاس های اسمارت آکادمی همچون اسفند ماه پس از تعطیلات نوروزی بصورت آنلاین برگزار می گردد. ✴️ محاسبات ذهنی _ آنزان _ بدون ابزار کمکی و با تصویر سازی ذهنی

 • همایش تقدیر از برگزیدگان آزمون سراسری(شهریور1398)

  بعد از برگزاری آزمون کشوری و اعلام نفرات برتر ، آکادمی اسمارت ایران بنا دانست تا در همایشی از نفرات برتر این دوره تقدیر و تشکر کند . به همین جهت در آدینه هشتم شهریور ماه 1398نفرات برتر و خانواده های ایشان در تالار مولوی دانشگاه شهید بهشتی گرد هم آمدند تا در مراسمی لوح تقدیر و مدال و جوایز خود را دریافت کنند . آکادمی اسمارت ایران برای این عزیزان و تمامی دانش پذیران خود آرزوی موفقیت دارد و امیدوارانه در تلاش است تا کودکان امروز ، مبتکران فردای ایران عزیزمان باشند .

 • برگزاری آزمون های استانی چرتکه ( سوروبان ) سال ۱۳۹۸

  با نزدیک شدن به برگزاری پنجمین دوره آزمون سراسری کشوری در ۲۵ مرداد ماه در تهران، دانش پذیران نمایندگی های شهرهای گوناگون در آزمون آغازین سراسری چرتکه استانی شرکت می نمایند تا دانش پذیران برتر همه رده های آموزشی اسمارت آکادمی آن استان برگزیده شده و برای هماوردی با برگزیدگان دیگر استان ها در آزمون سراسری کشوری در تاریخ ۲۵ مرداد رهسپار تهران گردند. از هر استان نفرات یکم تا سوم هر رده در آزمون سراسری چرتکه کشوری شرکت خواهند داشت.در شهرهایی که شمار دانش پذیران زیاد باشند در آغاز این آزمون در شهر انجام می پذیرد و برترین های رده های گوناگون شهر در آزمون سراسری استان شرکت می نمایند.

 • برگزاری آزمون سراسری کشوری چرتکه (سوروبان) در سال ۱۳۹۸

  موسسه اسمارت آکادمی ایران نماینده رسمی اسمارت آکادمی سوئد ، یک موسسه فرهنگی آموزشی است که روش نوین محاسبات ذهنی بر پایه ریاضی را آموزش میدهد که تا کنون برای کودکان ۴ تا ۱۲ سال برگزار گردیده است . اسمارت آکادمی بیش از ۴۰۰۰ دانش پذیر دارد که هرساله یک آزمون سراسری چرتکه کشوری بین دانش پذیران در رده های گوناگون آموزشی برگزار می نماید که نزدیک به۳۰۰ تا ۴۰۰ نفر در این آزمون از شهرها و استان های کشور شرکت می نمایند. با سپاس از خداوند مهربان و با خوشنودی به آگاهی می رساند همچون چهار دوره پیش امسال نیز آزمون سراسری چرتکه در روز آدینه 25 مرداد ماه برای تمامی سطوح آموزشی برگزار می گردد .نتایج این آزمون و جشن اختتامیه در شهریور ماه با برنامه ویژه و جشن سپاس از برترین ها اعلام می گردد.

 • توجه به پرورش دانش آموزان

  در مراسم اختتامیه مسابقات سوروبان سال 97،استاد کامبیز جمشیدی پژوهشگر و مدرس با اشاره به این مهم که والدین و بچه ها باید برای سال تحصیلی آمادگی روانی نیز داشته باشند، گفت: چرتکه ژاپنی سیستمی نوین برای آموزش به دانش آموزان است که متاسفانه خیلی از مدیران مدارس و مسئولان آموزش و پرورش اطلاع دقیقی از آن ندارند و به واسطه سودجویی برخی افراد و موسسات از نام این ابزار کمک  آموزشی، برخی جبهه گیری می کنند و هنوز جای خود را به خوبی در آموزش کشور باز نکرده است. وی با انتقاد از شیوه آموزشی کشور که مبتنی بر حفظیات است، بیان کرد: اگر محفوظات را از دانش آموزان بگیریم چیزی از دانش آنها باقی نمی ماند و بیشتر آنها پس از امتحان همان حفظیات را هم دیگر به یاد نخواهند داشت. امیدواریم به واسطه وسایلی چون سوروبان و موسساتی علمی و موثق شاهد پرورش ذهنی بچه هایمان باشیم.  

 • اختتامیه مسابقات سوروبان سال 1397

  سارا روستاپور که اجرای مراسم اختتامیه مسابقات سوروبان (چرتکه ژاپنی) را به عهده داشت، در ابتدای مراسم به تاثیرات مثبت سوروبان در رفتارهای اجتماعی نظیر مسئولیت‌پذیری و ارتقای نظم‌پذیری در کودکان و نوجوانان اشاره کرد. وی پس از پخش کلیپی درباره چکونگی روش اسمارت آکادمی و اثرات آن بر فعالیت بهتر سمت راست مغز و تاثیرات سوروبان بر پیشگیری از بیماری‌هایی چون آلزایمر در بزرگسالی، بر ضرورت پرورش در کنار آموزش در مدارس کشور تاکید کرد. در ادامه علی بهجو؛ مدیر عامل و رئیس هیات مدیره و هدیه بهجو؛ عضو هیات مدیره و معاون آموزش اسمارت آکادمی ایران روی سن رفتند و به شصت و هشت برگزیده چهارمین مسابقات کشوری سوروبان این موسسه به ترتیب رتبه مدال طلا، مدال نقره ، مدال برنز و لوح سپاس اهدا کردند. در این برنامه چهره های علمی و فرهنگی مرتبط نیز حضور داشتند که به ایراد سخنرانی پرداختند.  

 • مراسم اهدای جوایز مسابقه «سوروبان و لبخند کودک» برگزار شد

  مراسم اهدای جوایز برندگان مسابقه «سوروبان و لبخند کودکان» صبح امروز شنبه 24 تیر ماه 1396، ساعت 9:30 صبح در فرهنگسرای ارسباران، با حضور مدیریت و مسئولین موسسه اسمارت آکادمی ایران برگزار شد و جوایزی به برندگان مسابقه اهدا گردید. همچنین در این مراسم درمورد موسسه، نظرات دانش پذیران و روش های نوین ایجاد خلاقیت در کودکان صحبت شد. این مراسم، در فضایی شاد و مفرح برای دانش پذیران، با اهدای جوایز، پذیرایی و گرفتن عکس های یادگاری، در ساعت 11:00 به پایان رسید. تصاویر گرفته شده از این مراسم در صفحه فتوگالری موسسه، کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام قرار می گیرد.

 • تربیت در نظام اسلامی

  تربیت در نظام اسلامی، متوجه بارور کردن همه استعدادهای نهفته و هدایت فرد به سوی کمال مطلق است. امام خمینی (ره)

 • ارایه بسته های آموزشی موسسه در بسته بندی شکیل تر

  با شروع کلاس های تابستان، بسته های آموزشی موسسه اسمارت آکادمی ایران با یک بسته بندی متفاوت و شکیل تر از قبل به دانش پذیران تحویل می شود.

 • دعوت به همکاری با موسسه اسمارت آکادمی ایران

  در پی افزایش تعداد کلاس های دوره های خلاقیت ذهنی موسسه اسمارت آکادمی ایران و نیاز به رهنماهای بیشتر، این موسسه درصدد استخدام بهترین ها، از بین متقاضیان با مصاحبه و اعلام شرایط می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش ثبت نام در سایت مراجعه کنید.