Notice: Undefined index: port in C:\HostingSpaces\smartacademy.ir\smartacademy.ir\wwwroot\includes\defines.php on line 2
 اسمارت اکادمی ایران - باشگاه اسمارت آکادمی

#اسمارت_آکادمی #کودکان_امروز_مبتکران_فردا #سوروبان #چرتکه_ژاپنی #Soroban #محاسبات_ذهنی #smartacademyiran

دفتر مرکزی

تهران ، خیابان خرمشهر (آپادانا) ، خیابان عربعلی (نوبخت) ، خیابان یکم ، پلاک ۱۰ ، ساختمان اداری سرو ، واحد ۷

تلفن :  3-88523131-021

فکس : 3-88523131-021

Email: info@smartacademy.ir

ارتباط با اسمارت آکادمی ایران

باشگاه اسمارت آکادمی بعد از مدرسه

 اسمارت آکادمی هم اکنون در مدارس اکثر کشور های پیشرفته جهان عمومی میشود . اسمارت آکادمی ایران سعی دارد با هماهنگی معاونت محترم  ابتدایی و همچنین اداره کل محترم آموزش ابتدایی وزارت آموزش پرورش ، اداره کل محترم آموزش و پرورش تهران و اداره کل محترم کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی این روش را  درمهدهای کودک و مدارس ایران زمین ، عمومی گرداند و امیدواریم شاهد آن باشیم که روزی این آموزش ، جزو دروس اجباری دبستان های کشور عزیزمان قرار گیرد تا شاهد شکوفایی هر چه بیشتر کودکان امروز و مبتکران فردای این سرزمین باشیم ، و با ایجاد خلاقیت بیشتر در آنها بتوانیم رتبه های اول کلیه المپیاد های دنیا را از آن خود کنیم و امیدوار باشیم روزی بالا ترین آمار اختراعات دنیا ، از آن مخترعین کشور ایران باشد. به امید آن روز. 

برکلیه مدیران دبستان های ایران  لازم است که بطور اجمال از روشهای اسمارت آکادمی اطلاع پیدا کنند ، سپس با آشنایی با این روش برخود واجب خواهند دانست که این روش در مدارس آنها جهت شکوفا کردن دانش آموزانشان ، تدریس گردد تا روزی که این روش ، پس از طی مراحل قانونی ، جزو دروس اجباری قرار گیرد.

اگر شما در مدرسه خود اسمارت آکادمی ندارید و مایل هستید در باره راه اندازی برنامه های اسمارت آکادمی در مدرسه خود بیشتر بدانید ، با ما تماس بگیرید. ما بیش از بیش خوشحال می شویم در وقت مناسب ، ترتیب ملاقاتی در مدرسه شما جهت آشنایی با این روش و فوائد آن را بدهیم .

مدرسین اسمارت آکادمی برای کسانی که مایل به داشتن کلاسهای ما در مدرسه خود می باشند ، نمایش آموزشی ترتیب می دهند . اکثر مدارس  می توانند بعد از مدرسه یا در روز های پنج شنبه، برنامه توسعه مغزی و محاسبه ذهنی اسمارت آکادمی را راه اندازی کنند ، زیرا  روش آموزشی ما فقط یک جلسه در هفته برگذار می شود. واین درس پرورشی فوق برنامه نه تنها با دروس روزانه مدرسه تضاد ندارد بلکه  به یاد گیری کلیه دروس کمک هم می نماید . بچه ها در کلاس اسمارت آکادمی همراه با بازی و تفریح  ، آموزش بیشتر کسب خواهند کرد و خستگی دروس خسته کننده را فراموش می کنند.

کانال های مغزی