Notice: Undefined index: port in C:\HostingSpaces\smartacademy.ir\smartacademy.ir\wwwroot\includes\defines.php on line 2
 اسمارت اکادمی ایران - اسمارت آکادمی چیست

#اسمارت_آکادمی #کودکان_امروز_مبتکران_فردا #سوروبان #چرتکه_ژاپنی #Soroban #محاسبات_ذهنی #smartacademyiran

دفتر مرکزی

تهران ، خیابان خرمشهر (آپادانا) ، خیابان عربعلی (نوبخت) ، خیابان یکم ، پلاک ۱۰ ، ساختمان اداری سرو ، واحد ۷

تلفن :  3-88523131-021

فکس : 3-88523131-021

Email: info@smartacademy.ir

ارتباط با اسمارت آکادمی ایران

 

*این نظرسنجی در بین دانش پذیران مدرسه ای

در سوئد انجام شده است.

اسمارت آکادمی ایران

اسمارت آکادمی ایران ،دارای مدرک رسمی از ژاپن بوده و یک آکادمی آموزشی و پرورشی است که با استفاده از ابزار محاسبه ذهنی و بر مبنای متد آموزشی سوروبان پایه گذاری شده است. شیوه آموزشی سوروبان که برگرفته از کشور ژاپن می باشد، توسط اسمارت آکادمی سوئد ارتقاء یافته و مطابق استاندادهای بروز و پیشرفته دنیا تنظیم و به دانش آموزان ارائه می گردد. تمامی مدیران و کارشناسان آموزشی اسمارت آکادمی ایران دارای مدرک رسمی از ژاپن و سوئد بوده و گواهینامه تدریس دریافت کرده اند.

در حال حاضر بیش از پنج میلیون دانش آموز در سراسر دنیا در حال آموزش این متد میباشند و روز به روز تعدادشان در سرتاسر جهان رو به افزایش است.

 

برنامه های آموزشی اسمارت آکادمی ایران ،از تکنیک های آموزشی و مدیریتی نوین علمی که در کشور های پیشرفته جهان همچون سوئد و ژاپن در حال اجرا میباشند بهره گرفته است. متد آموزشی اسمارت آکادمی ایران بر مبنای آموزش محاسبات ذهنی سریع و صحیح بنیان نهاده شده است. بطوریکه در آزمایشات علمی ثابت گردیده، در هنگام انجام محاسبات ذهنی سریع و آسان هر دو نیمکره مغز فعال شده و سهم بسزایی در بالابردن قدرت تمرکز و افزایش خلاقیت در کودکان دارد.

اسمارت آکادمی ایران در تاریخ اول نوامبر ۲۰۱۳ با اخذ نمایندگی از اسمارت آکادمی سوئد برای مدت 5 سال تاسیس گردید ، در تاریخ ۳۰/۰۹/۱۳۹۲ در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری به ثبت رسید ، مدیران و مدیر آموزش موسسه طی چند دوره علم محاسبات ذهنی با ابزار کمک آموزشی سوروبان ( چرتکه ژاپنی ) را از اساتید ژاپنی فرا گرفتند و روش آموزش و مدیریت کلاس را از کارشناسان اسمارت آکادمی سوئد آموختند ، تمامی کتاب ها و اوراق آموزشی از اسمارت آکادمی سوئد تامین گردید ، مدرسین موسسه طی چند فقره آزمون از بین درخواست کنندگان برگزیده شدند و تحت آموزش قرار گرفتند و پس از برپا کردن کلاس های آزمایشی ، فعالیت خود را از ابتدای سال ۱۳۹۳ آغاز نمود و با توجه به رضایت مدیران مراکز آموزشی ، پدر و مادرها و بویژه خود دانش پذیران از روش منحصر بفرد اسمارت آکادمی ، فعالیت موسسه گسترش یافت و با درخواست از سوی شهرهای گوناگون ، نمایندگی های اسمارت آکادمی شکل گرفت و همه اینها بدون تبلیغات و تنها با رضایت بدست آمد.

در سال ۲۰۱۸ نمایندگی اسمارت آکادمی سوئد به پایان رسید ولی اسمارت آکادمی ایران با تکیه بر علم ژاپن و تجربه های بدست آمده در فعالیت های موفقیت آمیز خود همچنان با تمام نیرو در جهت رشد و پرورش کودکان امروز و مبتکران فردای این سرزمین کوشا خواهد بود.  

 

 

 

کانال های مغزی