#اسمارت_آکادمی #کودکان_امروز_مبتکران_فردا #سوروبان #چرتکه_ژاپنی #Soroban #محاسبات_ذهنی #smartacademyiran

دفتر مرکزی

تهران ، خیابان خرمشهر (آپادانا) ، خیابان عربعلی (نوبخت) ، خیابان یکم ، پلاک ۱۰ ، ساختمان اداری سرو ، واحد ۷

تلفن :  3-88523131-021

فکس : 3-88523131-021

Email: info@smartacademy.ir

ارتباط با اسمارت آکادمی ایران

 

*این نظرسنجی در بین دانش پذیران مدرسه ای

در سوئد انجام شده است.

اسمارت آکادمی ایران

اسمارت آکادمی ایران ، یک آکادمی آموزشی و پرورشی است که با استفاده از ابزار محاسبه ذهنی و بر مبنای متد آموزشی سوروبان پایه گذاری شده است. شیوه آموزشی سوروبان که برگرفته از کشور ژاپن می باشد، توسط اسمارت آکادمی سوئد ارتقاء یافته و مطابق استاندادهای بروز و پیشرفته دنیا تنظیم و به دانش آموزان ارائه می گردد. تمامی مدیران و کارشناسان آموزشی اسمارت آکادمی ایران دارای مدرک رسمی از ژاپن و سوئد بوده و گواهینامه تدریس دریافت کرده اند.

در حال حاضر بیش از پنج میلیون دانش آموز در سراسر دنیا در حال آموزش این متد میباشند و روز به روز تعدادشان در سرتاسر جهان رو به افزایش است.

 

برنامه های آموزشی اسمارت آکادمی ایران ،از تکنیک های آموزشی و مدیریتی نوین علمی که در کشور های پیشرفته جهان همچون سوئد و ژاپن در حال اجرا میباشند بهره گرفته است. متد آموزشی اسمارت آکادمی ایران بر مبنای آموزش محاسبات ذهنی سریع و صحیح بنیان نهاده شده است. بطوریکه در آزمایشات علمی ثابت گردیده، در هنگام انجام محاسبات ذهنی سریع و آسان هر دو نیمکره مغز فعال شده و سهم بسزایی در بالابردن قدرت تمرکز و افزایش خلاقیت در کودکان دارد.

هدف اولیه اسمارت آکادمی ایران ، فراهم آوردن مهارتی کیفی و ایجاد خلاقیت ، بر اساس محاسبات ذهنی است ، که شامل پیشرفته ترین نو آوری ها در سیستم نوین آموزش و پرورش می باشد تا با پیشرفت دانش آموزان فعلی و متخصصین ، مبتکرین ، مخترعین ، مکتشفین و مدیران فردا ، خدمتی ارزنده به جامعه و آینده سازان کشورمان ارائه دهد.

 

کانال های مغزی